نتایج جستجو برای عبارت :

دلایل غذا نخوردن دامها

دلایل غذا نخوردن دامها
دلایل کم شدن میل دام به غذا
درصد ماده خشک جیره غذایی کمتر از حد استاندارد (کمتر از ۵۰ درصد) است. در واقع هم خشک بودن بیش از حد جیره غذایی و هم وجود آب بیش از حد در جیره غذایی، میل دامها به خوردن غذا را کم میکند.
خوراک دامها باید به صورت یکنواخت در آخور ریخته شده باشد. در صورت رعایت نکردن این نکته ممکن است دامهای ضعیفتر گرسنه بمانند.
کوچک بودن فضای آخور که موجب ازدحام دام ها در محل خوراک دهی میشود.
ممکن است میزان فیبر موجود
استارت نخوردن خودرو یکی از مشکلات رایجی است که همه راننده ها حتی برای یک بار هم که شده با آن روبرو شده اند . بیشتر افرادی که با این مشکل رایج روبرو می شوند پس از مواجهه سریعا به سراغ باتری خودرو می روند و مشکل را در آن می دانند . اما باید بدانید استارت نخوردن خودرو می تواند دلایلی به غیر از مشکل در باتری نیز داشته باشد . اگر برای شما نیز این مشکل پیش آمده است با این بخش از نمناک همراه شوید تا علت و راه حل های رفع آن بدانید.
مهم ترین دلایل استارت نخ
در طب اسلامی برای پیشگیری از جذام راههایی وجود دارد کهعبارتند از:۱_غم وغصه نخوردن،۲_نکندن موی بینی،۳_خاک شهر مدینه الرسول برای بیماری جذام مفید است،۴_گرفتن سبیل (شارب) در روز جمعه،۵_خوردن شلغم،۶_غدد(دشول)گوشت را نخوردن،۷_رعایت حد اقل فاصله نیم متر با فرد جذامی،۸_زیاد شدن خلط سوداء در بدن یک عامل برای جذام است،
جوش نخوردن شکستگی استخوان  (nonunion)
جوش نخوردن شکستگی استخوان :  در برخی موارد (۱٫۹% شکستگی ها) پس از جراحی یا درمان های غیر جراحی استخوان جوش نمی خورد که به این موارد جوش نخوردن شکستگی استخوان یا nonunion گفته می شود. همچنین در مواردی که جوش خوردن استخوان با تاخیر صورت گیرد به آن Delayed Union یا دیر جوش خوردن می گویند.
جوش نخوردن شکستگی استخوان فمور
جوش خوردن شکستگی استخوان
برای این که شکستگی استخوان جوش بخورد ، استخوان نیاز به ثبات و پایداری، جریان خون
جوش نخوردن شکستگی استخوان  (nonunion)
جوش نخوردن شکستگی استخوان :  در برخی موارد (۱٫۹% شکستگی ها) پس از جراحی یا درمان های غیر جراحی استخوان جوش نمی خورد که به این موارد جوش نخوردن شکستگی استخوان یا nonunion گفته می شود. همچنین در مواردی که جوش خوردن استخوان با تاخیر صورت گیرد به آن Delayed Union یا دیر جوش خوردن می گویند.
جوش نخوردن شکستگی استخوان فمور
جوش خوردن شکستگی استخوان
برای این که شکستگی استخوان جوش بخورد ، استخوان نیاز به ثبات و پایداری، جریان خون
هرصبح که با چشمان نیمه‌باز روی علامت پاورِ یک قاچِ سبزرنگ کیوی کلیک می‌کنم و بعد، زنبورهای کوچک به پرواز در می‌آیند و علامت پرچم استرالیا یا اوکراین و برزیل و آرژانتین در گوشه‌ی سمت چپ صفحه‌ام می‌افتد و وارد دنیای تلگرام می‌شوم، از مامان چندتا پیام پشت‌سر هم برایم می‌آید. مامان هرروز برایم از کانال‌های پزشکی ای که دارد، آخرین تحقیقات و یافته‌های دانشمندان در مورد "صبحانه نخوردن" را می‌فرستد. مثلا اینکه صبحانه نخوردن باعث ضعف و خست
چگونگی پیشگیری و درمان طاعون
طاعون بیماری اندمیک بسیاری از کشورهاست که می تواند بالقوه اپیدمیک شود که گوسفند را هم مبتلا می کند. یک بیماری ویروسی و یک بیماری شدید با واگیری و انتشار سریع است که عمدتا گوسفند را هم مبتلا می کند که بیشتر مربوط به مبحث این مقاله است. این بیماری توسط برخی جوندگان وحشی مثل کک، موش صحرایی، خرگوش،گربه خانگی، موش، موش خرما، سنجاب زمینی و سنجای صخره ای منتقل می شود. مثلا وقتی ککی به طاعون آلوده میشود این بیماری به خصو
علل استارت نخوردن ماشین
اهمیت وجود ماشین و نیازی که امروزه بسیاری از شهروندان را مجبور به خرید اتومبیل کرده فراتر از حد تصور ماست. از خرید وسایل مورد نیاز منزل تا جابجایی در سطح شهر و بسیاری موارد دیگر سبب شده تا روز به روز به داشتن ماشین شخصی وابسته تر شویم. اگر ناگهان ماشین شما دچار مشکل شود تازه متوجه خواهید شد چقدر به این تکنولوژیِ وابسته هستید
فروشگاه بلبرینگ هفت، بهترین بلبرینگها را از هر جنس : بلبرینگ سرامیکی، بلبرینگ اینچی، بلبری
نخوردن صبحانه ۸ عارضه زیانبار به‌دنبال دارد
کارگر آنلاین: وعده صبحانه و شام در آموزه‌‌های طب سنتی از اهمیت مضاعفی در حفظ سلامتی و تندرستی برخوردار هستند و ترک این ۲ وعده غذایی کلیدی در رژیم غذایی روزانه می‌تواند عوارض و پیامد‌های وخیمی را در پی داشته باشد.
در ادامه به برخی از عوارض نخوردن وعده صبحانه اشاره شده است:
پوکی استخوان‌هاچاقی مفرط
 دیابت در سنین بالا
کوتاهی قد در کودکان
 ریزش موها و ابروها
ضعف فرایند گوارش
خشکی پوست
مشکلات تیر
از گرمای 47 درجه ، از گرد و خاک، از برگشتن موکب ها، از فشار هشت روی ‌‌‌‌پنج ، از ریزش کوه ، از مسمومیت غذایی ، از ضعف و حدودا 24ساعت غذا نخوردن، از درد و مثل مار به خودم پیچیدن  گذشتم و بالاخره رسیدم خونه:)))))
(هیچ جا خونه خودمون نمیشه )
در این مقاله قصد داریم نکاتی را که هنگام خرید روسری سنتی ایرانی ضروری میباشد را بیان کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع جنس، کیفیت، و ... در روسری ها را مورد بررسی قرار دهیم. مهم ترین نکاتی که هنگام خرید شال و روسری طرح سنتی ضروری می باشند.
1) لیز نخوردن (سر نخوردن)
2) احساس راحتی هنگام استفاده از آن
3) مرتب نکردن روسری توسط شما به صورت دائمی
هنگامی که میخواهید شال و روسری خریداری کنید باید به این سه نکته توجه داشته باشید. چون در صورت عدم انتخ
بعد 4 سال سرما نخوردن دارم سرما میخورم
اونم نه سرما خوردگی از کم بودن انرژی
یا عفونت سینوس نه
ویروسی
یعنی تب و لرز
حس عجیبیه
تقریبا یادم رفته بود که
وقتی تب داری انگار داری دنیارو از پشت
یه لایه قرمز و داغ نگاه می کنی
یا می تونی توی هوای گرم از سرما بلرزی
ساعت ۱۱ صبح از خواب بیدار شدم.تا الان فقط یک نخ سیگار کشیدم.
چای را دو ماه است ترک‌ کرده ام.
دارم تمرین غذا نخوردن میکنم.
هرروز برنامه همین است تا زمانی که دیگر‌ واقعا نتوانم.
مقداری میخورم که زنده بمانم و دوباره ادامه
این حال را دوست دارم
دارم کتاب «گرسنه» از کنوت هامسون را میخوانم
او هم مردی بود که سراسر «اسلو» را پیاده قدم میزد
به وقت ۱۴:۵۳
یک دروازه بان کلمبیایی بوده است که 78 تا کیلنشیت کرده است ان هم دربازی های ملی کیلینشیت یعنی پشت سر هم بازی گل نخوردن و 112 بازی ملی کرده است که در 120 بازی ملی 40 پنالتی گرفته است والان هم کمترین دروازبانی است که گل خورده است . اما الان هترین دروازه بان جهان ترشتگن است که مال کشور المان است و نفر دوم بوفن
ناصر نبی پور در گفتگو با خبرنگار آنلاین در مورد افزایش هزینه های تولید تخم مرغ به بیش از 10 هزار تومان وی گفت: عدم عرضه و هزینه بالای محصولات دامی باعث افزایش هزینه های تولید تخم مرغ شده است.
وی درباره موقعیت جدید بازار دامها توضیح داد: قیمت ذرت حدود 2 500 تا 2600 قبر در این گور است وزن یک کیلوگرم قیمت سویا به بیش از 5 هزار و 500 کرو رسیده است. امروز این ورودی حتی در صورت 5،800 تومان امکان پذیر نیست. این یکی چه زمانی قیمت مصوب ذرت 1350 تومان و سویا 2،450 تومان
شعر در مورد غصه
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد غصه برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
به غم کسی اسیرم که ز من خبر ندارد
عجب از محبت من که در او اثر ندارد
غلط است اینکه گوید بدلی ره است دلرا
دل من ز غصه خون شد،دل او خبر ندارد.
شعر در مورد غصه نخوردن
خواب می دود برای نشستن در چشمانت،
من غصه می خورم!
کلمات می رقصند وقتی طعم لبهایت را می چشند،
من غصه می خورم!
دکمه ها به خط می
یک دروازه بان کلمبیایی بوده است که 78 تا کیلنشیت کرده است ان هم دربازی های ملی کیلینشیت یعنی پشت سر هم بازی گل نخوردن و 112 بازی ملی کرده است که در 120 بازی ملی 40 پنالتی گرفته است والان هم کمترین دروازبانی است که گل خورده است . اما الان بهترین دروازه بان جهان ترشتگن است که مال کشور المان است و نفر دوم بوفن
وقتی که راه نمی روی زمین هم نمی خوری. این "زمین نخوردن" محصول سکون است نه مهارت.

وقتی تصمیم نمی گیری وکاری نمی کنی،مسلما اشتباه هم نمی کنی؛ این "اشتباه نکردن" محصول انفعال است نه انتخاب.

خوب بودن به این معنی نیست که درهای تجربه را برخود ببندی و فقط پرهیز کنی؛ خوب بودن در انتخاب های صحیح ماست که معنا پیدا کرده و شکل می گیرد.

اشتباه کنید اما آن را مجددا تکرار نکنید!!

املای ننوشته غلط هم ندارد...
12 غذای برتر برای خوردن در صبح
علیرغم آنچه که شما شنیده اید ، خوردن صبحانه برای همه ضروری نیست.
در حقیقت ، نخوردن صبحانه ممکن است بهتر از خوردن غذاهای صبحانه ناسالم باشد.

با این وجود ، یک صبحانه مناسب و متعادل می تواند به شما انرژی بخشد و از خوردن بیش از حد در بقیهروز جلوگیری کند.

در اینجا 12 بهترین غذایی که می توانید صبح ها میل کنید ، آورده شده است.

ادامه مطلب
این روز ها می شنویم که برای کاهش وزن یا سلامتی بیشتر، بهتر است شب ها شام نخوریم. 
اما به دلایل زیر این رویه غلط است:
خالی نگه داشتن معده به مدت طولانی سبب تجمع مایعات مضر در آن می گردد.وقتی که شام نخورید در نوبت بعدی یعنی صبحانه یا نهار به دلیل گرسنگی زیاد سلول ها ولع شما به غذا بیشتر شده چه بسا چاق تر شوید.خالی بودن معده در خواب باعث می شود که طبیعت به تحلیل رطوبات اصلی بدن که برای تغذیه سلول ها لازم است بپردازد که منجر به ضعف عمومی می گردد.
@salama
آیا برگشت پذیری جراحی بینی استخوانی امکان پذیر است ؟
بازگشت برآمدگی و قوز بینی در جراحی بینی های استخوانی بسیار به ندرت رخ می دهد.
رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی از قبیل نخوردن ضربه به بینی در دوره بهبودی، چسب زدن به بینی، نخوابیدن به پهلو هنگام خواب به مدت محدود و غیره در کوتاه تر شدن دوره نقاهت و نتیجه ایده آل از جراحی بینی موثر می باشد.
ادامه مطلب
سلام
امروز میخوایم در مورد نوزاد و چگونگی غذا خوردن آن با شما صحبت کنیم .
همچنین برخی سایت مفید روانشناسی را به شما معرفی میکنیم تا به حل مشکلات روان شناسی شما کمک کنیم .
سایتی مفید در هاتنا بلاگ
فواید شیردهی برای مادر
علت شیر نخوردن نوزاد
اطلاعات مهم تغذیه نوزاد در پورتفولیو
اطلاعاتی در ارتباط با تغذیه نوزاد
سایتی در مورد شیردهی مادر
اطلاعات مفیدی در مورد علت شیر نخوردن نوزاد
نحوه برخورد با نوزادی که شیر نمی خوره
اهمیت خوردن شیر مادرو اطل
من اگه کاره‌ای بودم و میتونستم ملت رو مجبور کنم به هیچ عنوان به برخی از بلاگرها اجازه نمیدادم برن اونم چی با ترکوندن وب! به قول یه زلزله‌ای اینا با پا چک نخوردن! د چه حرکت بی‌ادبانه‌ایه؟
من میم سین پناه رو به عنوان یه بلاگر خیلی دوست داشتم و دارم و وبش رو با ذوق میخوندم الان با اینکه اینستاشو دارم دوست دارم کله‌اش رو بکنم که دیگه توی وبلاگ نمی‌نویسه و اینستاگرام شده محل نوشته‌هاش
توی بیان هم نگم براتون که چقدر از دست بعضیا شاکیم ولی دوست د
لزوم نرم افزار پرواربندی:
تعریف فروشندگان ، خریداران ،دلال ها ،اشخاص،گروه هزینه ، هزینه ها و نژاد دامها
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
ثبت ریز هزینه های کار ، خوراک و سربار
ثبت و بررسی نوبت های وزن کشی دام
محاسبه قیمت تمام شده یک دام
ثبت فاکتور فروش دام و محاسبه سود فاکتور
محاسبه ترکیب گله
گزارش ساز رز جهت اجرا ، ساخت و ویرایش گزارش ها ( کاردکس دام به همراه ریز هزینه ها ، هزینه های پرداختی بین دو تاریخ ،پرداختی های به اشخاص ،بررسی تلفا
نرم افزار قیمت تمام شده مدیران تنها نرم افزار قیمت تمام شده محصولات دامی می باشد که کاملا با استاندار 26 کشاورزی منطبق بوده و با سرعت بالا می تواند علاوه بر محاسبه بهای تمام شده نقاط ضعف و مشکلات گله را به صورت دقیق نمایش دهد.همچنین محاسبه دارایی تولید، استهلاک، مواد( کار - مواد - سربار) و دهها آیتم دیگر را به صورت اتوماتیک انجام می دهد.  

نرم افزار بهای تمام شده به کاربران این امکان را می دهد که قیمت تمام شده کلیه محصولات خود را با توجه به ع
دیشب به ح گفتم دیگه پیام نده و کل چتمون رو پاک کردم. خسته‌ شده بودم از این سردرگمی و انفعال.
امروز منابع پایان‌نامه رو آماده می‌کنم و می‌فرستم‌ و دیگه جدا کارم تمومه امیدوارم استادم گیر نده و همه چی بخوبی و زود تموم شه بره.
یه جور بی‌حالی و بی‌کاری دارم. دلم می‌خواد همه چیز رو نظم بود و من اینهمه اشتباه نداشتم که الان پشت خرواری از اشتبااه کمرم خم باشه. دلم نمی‌خواد آدم مبتذلی باشم یه آدم میان‌مایه و باید برای اینجور نبودن تلاش کنم به یقی
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
گزارش ساز رز جهت اجرا ، ساخت و ویرایش گزارش ها ( کاردکس دام به همراه ریز هزینه ها ، هزینه های پرداختی بین دو تاریخ ،پرداختی های به اشخاص ،بررسی تلفا
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
ثبت فاکتور خرید دام ها
ثبت مشخصات دام
محاسبه ترکیب گله
نرم افزار قیمت تمام شده مدیران تنها نرم افزار قیمت تمام شده محصولات دامی می باشد که کاملا با استاندار 26 کشاورزی منطبق بوده و با سرعت بالا می تواند علاوه بر محاسبه بهای تمام شده نقاط ضعف و مشکلات گله را به صورت دقیق نمایش دهد.همچنین محاسبه دارایی تولید، استهلاک، مواد( کار - مواد - سربار) و دهها آیتم دیگر را به صورت اتوماتیک انجام می دهد.  

نرم افزار بهای تمام شده به کاربران این امکان را می دهد که قیمت تمام شده کلیه محصولات خود را با توجه به ع
شیر مادر از نظر داشتن پروتئین و ویتامین از هر غذای دیگری برای نوزاد مفیدتر است و می تواند پاسخگوی همه نیازهای رشدی کودک باشد . شیر مادر یک منبع تغذیه ای غنی است و هم چنین از ابتلای نوزاد به بیماری ها جلوگیری می کند . به همین دلیل امروزه توصیه می شود نوزادان از شیر مادر تغذیه کنند ولی در برخی مواقع نوزاد مشکلی دارد و نمی تواند از سینه مادر شیر بخورد .
سینه نگرفتن نوزاد اغلب در روز اول تولد نوزاد دیده می شود که در بیشتر مواقع در روزهای اول بعد از ت
در افراد دیابتی، علل کمبود قند خون به شرح زیر است:
استفاده زیاد از داروهای دیابت – مخصوصا انسولین، داروهای سولفونیلوراس (مثل گلیکلازید) و یا داروهای گلینید (مثل ناتگلینید)
نخوردن یا دیرخوردن یک وعده غذایی
خوردن غذاهایی که کربوهیدرات زیادی ندارند مثل نان، سیب زمینی، پاستا و میوه
ورزش یا فعالیت، بویژه ورزش سنگین یا بدون برنامه
نوشیدن الکل با معده خالی
گاهی اوقات هیچ دلیل منطقی برای کاهش قند خون وجود ندارد. ممکن است حتی در افرادی که دیابت ند
افت فشار بنزین   خرابی پمپ بنزینکثیف بودن صافی بنزین یا گرفتگی در مسیر ریل سوخت و انژکتورگرفتگی فیلتر هوای داخل موتور  معیوب بودن مجموعه دریچه گازمعیوب بودن موتور دریچه گاز برقی ایراد در ECU موتور   
خرابی برخی از سنسورها مانند: سنسور دور موتور، مپ سنسور، سنسور هیدرولیک فرمان، سنسور خطی گاز کولر، سنسور موقعیت میل سوپاپ، سنسور کیلومتر در خودروهای با ECU زیمنس، سنسور پدال کلاچ، میکروسوئیچ پدال ترمز در خودروهای گیربکس اتوماتیک، سنسور پدال گ
New York hospitals battle coronavirus as hundreds of patients flood in: 'We must not break'.
cnbc.com

صدها نفر به بیمارستان های نیویورک سرازیر شدند؛ بیمارستان ها در حال جنگ با کرونا ویروس هستند. "ما نباید شکست بخوریم"
شعار ما کرونا را شکست می دهیم را به شعار ما نباید از کرونا شکست بخوریم تغییر دهید.
سیاست شکست دادن یا پیروز شدن که از ادبیات حماسی ما ناشی می شود این مفهوم را می رساند که باید در فرصتی مناسب به کرونا حمله کنیم و وی را شکست بدهیم در صورتیکه ما نشان داده ایم که استاد تبدیل فر
سالهای قبل وقتی در مورد انقلاب ها فکر میکردم و می‌خواندم و گاهی بحث هم میکردم
مدعی بودم در دنیا فقط میتوان یک انقلاب جدی را دید که در بررسی مولفه های یک انقلاب بتوان سربلند بیرون بیاید و به معنای واقعی کلمه انقلاب خطاب شود.
بی راه هم نمیگفتم در میان انقلاب های هیجانی و فاقد تئوری دنیا انقلاب اسلامی حرف های زیادی برای گفتن داشت.
انقلاب ها عموما نیاز به مانیفستی برای راه و مشی خود داشتند، احتیاج به جماعتی نخبگانی که هم در تصدی امور و هم تئوری پ
جوش‌نخوردن شکستگی تیبیا یکی از عوارض مهم ارتوپدی است. در این تحقیق 20 بیمار که با استفاده از متد کونچــر و ریم تحـــت درمان جوش‌نخوردگـــی استخوان تیبیا قرار گرفته بودند، بررسی گردیدنــد. این شکستگیها بطور اولیه، با روشهای بسته (گچ‌گیری، گچ‌گیری و میــخ) و جراحـی (گذاشتن پیچ و پلاک، “ DCP ” Dynamic Compression Plate ، کونچر و فیکساتور خارجی) تحت درمان قرار گرفته بودند که بعد از درمان اولیه هیچ‌گونه علایمی از جوش نخوردن مشاهده نشد. نهایتاً بیماران تح
هرچه بیشتر فکر میکنم میبینم فرق بزرگی ست میان من و اویی که گرسنگی ونداشتن اجبارِ همیشگی اش است ! هرچقدر که ننوشم نبینم ، بازهم این ترازو هم سان نمیشود، خیال ویرانی یک شب او ، به اندازه ی تمامی سی روز من و توست که بی تشویش از فردا سحر میشود. . .واقعیت از این قرار است، تنها فقر نیست که آدم را بیتاب میکند ، سخت است بی رویایی از فردا شب را به صبح برسانی وقتی نداشتن ، اجبار هر روز و هرسال تو باشد !هرچه بیشتر فکر میکنم میبینم روزه ی من ، تنها روزه ی نخورد
در کنار دستگاه های بدنسازی ، استفاده از جایگاه صفحه اهمیت زیادی دارد. همواره باید به رعایت نظم و برهم نخوردن دکوراسیون سالن ورزشی نیز توجه داشت. ورزشکاران باید مقید به رعایت نظم و رها نکردن صفحات وزنه در هر جایی از سالن باشند. استفاده از لوازم جانبی دستگاه بدنسازی – جایگاه صفحه ، در سالن های بدنسازی به اجرای این مقوله کمک زیادی میکند.
رعایت نظم سالن
افزایش بهره وری تمرین

منبع:سایت تن آراتک
در یکی از شب های پادگان،به همراه آسمانی پر از ستاره و سوزگرما( نمیدونم به نسیم گرم میگن چی:|) شب را می درید در سالن غذا خوری به سر میبردیم که ناگاه جانشین فرمانده پادگان وارد شد و نعره ایــــــــــــست سالن غذا خوری سر داده شدمن نیز خیلی ریلکس بلند شده و زیر لب بدوبیراه گویان به سمت دیگ ها و سرهنگ رفتیماز وضعیت غذا چند سوال پرسید و به نظرخواهی از سربازان آموزشی پرداخت که همه با نگاه کردن به من که پشت سرهنگ ایستاده بودیم آب گلو قورت میدادند و اع
از دیشب تا حالا که بازهم شب است از خستگی کار، افتاده بودم توی رختخواب. صبح به زحمت دو تا تخم مرغ نیمرو کردم خوردم. الان هم هوس جگر مرغ کرده ام. مدتی است گوشت نخورده ام. وسعم به خریدن گوشت گوسفند که نمی رسد این به کنار گاهی گوشت مرغ می خورم امشب هم هوس جگر و دل مرغ کرده ام اما دلم نمی آید. به خودم می گویم گور پدر هوس. مگر کباب نخوری چه می شود؟ می گویم
_ خب حتما بدنم لازم دارد که هوس کرده ام. نکند باز مثل شش هفت سالی که گیاهخوار بودم کم خونی و بیماری ها
به نام او که نام و یادش آرامش بخش دلهاست. 
دوستان عزیزم سلاااااام امیدوارم که هر روزتون از دیروزش بهتر باشه.❣️
همیشه دنبال این بودم که هرچی(ترین) تو این جهان هست مال من بشه. تا اینکه حس کردم دارم ضعیف میشم.چون افراط داشتم تو هرچیزی. تو گوش کردن حرف دیگران، تو توجه به راضی کردن همه آدما،تو درس خوندن، تو غذا نخوردن، تو استراحت نکردن و... این افراط من فک میکنین نتیجش چی بود؟ به هم ریختن روان و آرامشم. واسه خودم یه دیوار ساخته بودم که تو فقطططططططط

گوشه گوشه شهر پر است از منتظر نبودن
بایست که تمام شهر پیدا باشد
در خانه ای همه مشغول تماشای تلوزیونند
عده ای درگیر به هم نخوردن معاملاتشانند
یک کنج شهر معتادی کز کرده
عده ای مشغول قدم زدن در پاساژ هاهستن
عده ای هم فقط گریه میکنند
عده ای رفته اند شهر بازی
ادامه مطلب
مرکز ایران شیپ لایو با داشتن سال ها تجربه در زمینه خدمات رسانی در زمینه خرید گوسفند زنده در تهران و فروش گوساله زنده در تهران یکی از معتیر ترین مراکز فروش دام در تهران است.

ارسال و فروش گوسفند زنده در این مرکز به همراه ارسال قصابان ماهر انجام میپذیرد و در صورت تمایل خرد کردن گوشت هم توسط قصابان مجموعه ایران شیپ لایو انجام میپذیرد، دام های ارسالی توسط این مرکز از نژاد مغان، ماکویی، افشاری و کردی هستند و به شرط آب نمک نخوردن و پلاک دار بودن ار
یکشنبه 5/8/98دیروز بود بابا کمکت میکرد که راه بری تو هم در حد دو قدم میرفتی و بعدش اروم مینشستی،و ما هم تند تند تشویقت میکردیم و میگفتیم آفرین دختر شجاعمون تو هم ذوق میکردی،تا امروز بود که، وقتی داشتم جارو برقی میکشیدم تو 'تو حال و هوای خودت دست گرفته بودی به مبل و ایستاده بودی و خیلی اروم دستت رو رها کردی و یه کم رقصیدی و بعدش آروم آروم قدم برداشتی،وقتی میوفتادی باز میرفتی سمت مبل و کارت رو تکرار میکردی،واااای وقتی این صحنه رو دیدم از شدت ذوق و
دمای بدنم، این روزها بالاست، لبانم
خشک و انگشتانم بی رمق شده اند، صدایم بالا نمی رود، خوابهای ناز بهاری
برایم ملال آور شده است، اما هیچ کدام مانع بندگی من نمی شوند.من این
روزها ، در مهمانی معبود به سر می برم، چه روزهای زیبایی است. عده ای می
گویند روزه نگیر تو نحیفی ولی من می گویم نگو نحیف، من حنیف هستم و در راه
مستقیم.همه ی سختی های ظاهری و مادی ماه رمضان، برای پرورش انسانهایی
بااراده و متقی است زیرا این ماه عزیز با نخوردن و نیاشامیدن به ما
یه آزمایشی کردن دانشمندا که نتیجه اش واقعا جالبه!!
میان جلوی بچه ها شیرینی میذارن، بعد میگن اینا رو نخورید.تو اون اتاق دوربین میذارن و از عکس العمل بچه ها فیلم می گیرن.
ززززززززززل می زنه آب دهن لب و لوچه آوییییییییییزون...خلاصه یه وضیعتیه قیافه ی بچه ها...
بعضیاشون آخر سر دیگه طاقت شون(بخونید قدرت شون) تموم میشهو شیرینی رو میخورن...
اما جالبه،وقتی محققا میان و نتایج و واکنش بچه ها رو بررسی می کنن،می بینن اونایی که کمتر به شیرینی نگاه کردنو کمت
حِکایت من حکایتِ حسنی به مکتب نمیرفت جمعه میرفتِ 
دیدی چیشد؟
دمِ اذانی منو جو ِ برنامه نویسی خرداد ماه گرفت ،یهو ساعت و نگاه کردم!
ساعت چند بود؟ ۴:۰۲
دِ بدو! اول که نزدیک بود با مخ برم تو فرش!یه تیکه سرامیک حال (هال)خیس بود! نمیدونم چرا؟!
خلاصه گوشیو برداشتم و به مشترک هم زمان که میرفتم پی سبزی پلویی که اوووون همه زحمت کشیده بودم براش :نوشتم جا موندم من مگه با خوبی قُله گفتم سرم اومده؟
های های گریستم!
خب دور ازشوخی با قاشق از تو قابلمه برنج سرد خ
حِکایت من حکایتِ حسنی به مکتب نمیرفت جمعه میرفتِ 
دیدی چیشد؟
دمِ اذانی منو جو ِ برنامه نویسی خرداد ماه گرفت ،یهو ساعت و نگاه کردم!
ساعت چند بود؟ ۴:۰۲
دِ بدو! اول که نزدیک بود با مخ برم تو فرش!یه تیکه سرامیک حال (هال)خیس بود! نمیدونم چرا؟!
خلاصه گوشیو برداشتم و به مشترک هم زمان که میرفتم پی سبزی پلویی که اوووون همه زحمت کشیده بودم براش :نوشتم جا موندم من مگه با خوبی قُله گفتم سرم اومده؟
های های گریستم!
خب دور ازشوخی با قاشق از تو قابلمه برنج سرد خ

1.نخوردن صبحانه –کسانی که صبحانه نمی خورند قندخونشان به سطح پایین تری افت می کند این امر باعث تامین نامناسب موادغذایی برای مغز ودرنتیجه افت فعالیت مغزی می شود
پرخوری –این امر باعث تصتب شرایین (سختی دیواره رگها )مغزشده ومنجربه کاهش قدرت ذهنی می شود
3.دخانیات –این امر باعث کوچک شدن چند برابر مغز ومنجربه الزایمر می گردد
4.استفاده زیادازقندوشکر-کهجذب پروتئین ومواد غذایی رامتوقف می کند ومنجر به سوء تغذیه واحتمالا اختلال دررشدمغزی خواهدشد.
5.
تازه یه کم گوشمون داشت از شنیدن خبرهای بد امن میشد که باز این خبر شیرهای آلوده اعصابمون رو بهم ریخت. 
برای من که یه مادرم، شاید دردناک ترین خبر همین باشه که شیری که بچه م میخوره آلوده ست. اونم آلودگیی که با هیچ جوشوندن و پاستوریزه کردنی از بین نمیره.
برای خودم خوردن یا نخوردن شیر چندان اهمیتی نداره. هرچند این روزها از هر طرفی که میچرخم، یه سری از استخونام صدا میدن و موقع نماز مجبورم دستم رو به زانوم بگیرم و پاشم و احساس میکنم تا پوکی استخوان فا
زایمان فیزیولوژیک یعنی طی شدن روند طبیعی زایمان،  بدون هر گونه دخالت دارویی و پزشکی
 در زایمان فیزیولوژیک ، خانم باردار با دردهای کاملا طبیعی خود مراجعه میکند و پرونده بستری در بلوک زایمان تشکیل میشد . اما دیگر از وصل کردن سرم و خوابیدن روی تخت و غذا نخوردن و ...خبری نیست ! در زایمان فیزیولوزیک تمام سعی مان بر این است که فرد احساس راحتی کند . همه کس و همه چیز در اختیار مادر باردار قرار دارد که فقط راحت باشد . احساس غریبی نکند .وجود همراه زایمان
این همه رفتم رو منبر خطبه خوندم همش پرید! هرچی نوشته بودم پاک شد لعنتی :)) دیگه مجبورم Abstract بنویسم:
داشتم میگفتم که جهاد با نفس کار خیلی سختیه.پرهیز از دروغ،ریا،خوردن غذاهای خوشمزه و به مقدار زیاد :)) خوابیدن،استراحت کردن،تنبلی و کار نکردن.دارم از گشنگی میمیرم و با اینکه روزه نیستم و میدونم قراره ناهار بخورم اما هی انواع و اقسام خوراکیا میان توی مغزم رژه میرن.خدایا چرا منو اینقد شکمو و تنبل و از زیر کار در رو آفریدی؟ هوم؟ خوب من باید خیلی سختی

بیماری های بلدرچین و روش های پیشگیری و درمان سریع آنها 
در مزارع بزرگ پرورش بلدرچین توصیه می شود که سرپرست های مستقل ... بیماری وسلامت پرنده در ارتباط مستقیم با وضعیت بهداشتی مزرعه است .

بهداشت بلدرچین - بلدرچین طلایی فردوس
بهداشت عبارتست از مجموعه اعمالی که برای پیشگیری از بروز بیماریها انجام ... بلدرچین نباید با انواع دیگر پرندگان پرورش داده شود، زیرا به خوبی مشخص شده که ...

کامل ترین راهنمای [بیماری های بلدرچین] + درمان و پیشگیر
تحقیق درباره امنیت زیستی در گاوداریها
↓↓  لینک   دانلود   و   خرید   پایین   توضیحات   ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:12     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : مقدمه سالانه میلیاردها ریال بهای درمان وتلفات دامها براثر بیماریها پرداخته میشود وآنچه بایستی سودعاید تولیدکنندگان بشود  براثرعدم توجه به بهداشت وپیشگیری ازدست میدهند . بسیاری از تولیدکنندگان توان ...دریافت فایل

جرم دندان چیست؟

چرا اغلب مردم تمایل به جرم گیری ندارند ؟عواقب جرم چیست ؟آیا جرم گیری ضرر دارد ؟

برای جواب دادن به سؤالات فوق ابتدا باید
ببینیم جرم دندان چگونه تشکیل می شود، از لحظه ای که مسواک زده می شود،
حدوداً 10 دقیقه بعد روی سطوح دندانی موادی شروع به تجمع می کنند که
اصطلاحاً پلاک دندانی نامیده می شوند. پلاک دندانی از مواد غذایی مصرف شده
یا مواد معدنی موجود در بزاق ایجاد میشود، اگر کمی دقت کنیم بعد از مسواک
زدن در شب
چاقی: چاقی و عوارض متعاقب آن از قبیل دیابت، ناباروری، بیمای های قلبی، و .... از بزرگترین نگرانی های قرن هستند. عدم مصرف صبحانه در این میان می تواند خطر ابتلا به چاقی را بیشتر کند. به گفته کارشناسان تغذیه نخوردن صبحانه باعث می شود که شما در تمام طول روز پرخوری کنید. نتایج پژوهشی که در سال ۲۰۱۳ انجام شده است نشان می ‌دهد خوردن صبحانه کامل و ناهار سبک باعث تسهیل کاهش وزن، کاهش خطر ابتلا به دیابت، بیماری ‌های قلبی و کلسترول بالا می‌ شود؛ در حالی
علم پزشکی و پزشکان معتقدند که اگر شخصی شش روز غذا نخورد به قلبش صدمه وارد می شود و سرانجام خواهد مرد.در سال ۱۹۲۰ ناسیونالیست های ایرلندی به خاطر مسائل سیاسی دست به اعتصاب غذا زدند(بیشتر از ۲۹ روز)و علم پزشکی را با این واقعیت مواجه کردند که نه تنها قلب انسان در اثر غذا نخوردن از کار نمی افتد ،بلکه فرد از سلامتی بهتری برخوردار می گردد.
دکتر"کارینگتون" سه موضوع را عنوان می کند:
۱_روزه باعث استراحت و آرامش قلب می شود.
۲_به وسیله روزه خون پاک می شود.
↓↓  لینک   دانلود   و   خرید   پایین   توضیحات   ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:12     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : مقدمه سالانه میلیاردها ریال بهای درمان وتلفات دامها براثر بیماریها پرداخته میشود وآنچه بایستی سودعاید تولیدکنندگان بشود  براثرعدم توجه به بهداشت وپیشگیری ازدست میدهند . بسیاری از تولیدکنندگان توان ...دریا
 سادست؛  چون برای رسیدن به یک کاهش وزن مطلوب،فقط کسر کالری دریافتی(صرفا نخوردن) کافی نیست!باید دیگر عوامل تحت تاثیر و نقششون و سازگاری های بدن رو هم در نظر گرفت؛تا بتونیم بالانس منفی رو ایجاد کنیم.
عواملی که با شروع رژیم در بدن اتفاق میوفته و معمولا هم در کاهش وزن های ناموفق و یا استپ های وزنی (چون نادیده گرفته میشن و بهشون توجه نمیشه) پیش میاد؛ازجمله:کل انرژی مصرفی روزانه TDEE میزان یا نرخ متابولیسم استراحتی REEنرخ متابولیسم غیر استراحتی NREE ن
دلیل استارت نخوردن خودرو
1-باطری اتومبیل از کار افتاده است
اگر ماشین شما استارت نخورد، به احتمال زیاد باطری ماشین از کار افتاده است. قبل تر در رابطه با خوابیدن یا از کار افتادن باتری خودرو در هاو کن یو صحبت کردیم. می دانید منبع تامین برق مورد نیاز تمام اجزای خودرو (چراغ ها، رادیو ضبط و غیره) باطری ست. زمانی که ماشین در حالت حرکت است، دینام باطری را به طور مداوم شارژ می کند. اگر باطری به خوبی شارژ نشود دیگر ماشین روشن نمی شود.
شایع ترین نشانه باط
تجربه ثابت کرده که یکی از علل شایع اسهال وخیم در کودکان غذاهائی هستند که به طور نامناسب تهیه و یا منجمد شده اند، به خصوص در مکان هائی مانند پیک نیک و اردو و سفر و هنگام قطع برق که امکانات یخچال و اجاق گاز در دسترس نیست. عمده‌ترین دلیل اسهال عفونت روده‌ها است که ممکن است در پی این شرایط به وجود بیاید: ویروس، باکتری، انگل یا وضعیتی که به عنوان اسهال و استفراغ شناخته می‌شود. این آلودگی‌ها معمولاً از طریق غذا یا آبی حاصل می‌شوند که آلوده به مدف
وقتی در روابط زوجی دچار تعارض می شویم یادمون باشه:1) حق نداریم به خانواده های هم توهین کنیم.2) حق نداریم مسائل و مشکلات کهنه رو مطرح کنیم.تو هر دعوا فقط راجع به همون موضوع بحث میکنیم.3) شام و ناهار نپختن و شام و ناهار نخوردن نداریم.همه اعضا مثل حالت عادی باید برای غذا حاضر باشن. 4) سلام و خداحافظی در هر صورت لازمه5) هیچکس حق نداره جای خوابشو عوض کنه.6) هر کس برای آشتی پیش قدم بشه اون یکی باید براش کادو بخره.7) حق نداریم اشتباه طرف مقابلو تعمیم بدیم و ب
به نام خدای شهای طبس

فرقه های انحرافی با اسم های جذاب و فریبنده گاها با مواردی چون وصل شدن به شبکه برای گرفتن انرژی ، چهل روز نخوردن گوشت! زیر سوال بردن زیارت عاشورا ؛ تشکیک نماز به خاطر عربی بودنش ، نماز جماعت نخواندن ، عادی سازی ارتباط با نامحرم ؛ و ... شروع شده و در نهایت با توهین مقدسات ادیان مختلف به شیطان پرستی و ارتباط با شیاطین میرسند!

روایاتی که سفارش به خوردن گوشت می‌کنند، چگونه با روایاتی که از خوردن گوشت منع می‌کنند، جمع می‌شوند
فواید و مزایای پرورش گوسفند
1. گوسفند یک حیوان نسبتاً خوش بنیه ای است که آب و هوای متغییر و خشک را تحمل می کند و با فقیرترین علوفه و غذل ها را رشد خود ادامه می دهد.
2. بوسیله گوسفند می توان زمین های نا مرغوبی که برای کشت و زرع مناسب نیست با ایجاد مرتع مصنوعی مورد استفاده قرار داد.
3. گوسفند در مقایسه با سایر دام ها به جیره نگهداری کمتری احتیاج دارد و بیشتر غذایی را که دریافت می کند صرف تولید رشد و نمو خود مینماید. به همین سبب در بیشتر کشورهای دنیا ا
با گرفتگی بدن و آشفتگی وحشتناکی از خواب بلند شدم. از خوابیدن تو خونه ی هر کسی حتی خواهر خودم متنفرم، باورم نمیشه انقدر خوابیدن تو بقیه خونه ها سخت باشه. یکی دیگه از موردایی که دوست ندارم، رسم نخوردن یه صبحانه حسابیه. نمی دونم چرا خواهری تو این مورد اصلن به بقیه خونواده نمی خوره، در واقع صبحانه حسابی می تونه روز آدمو بسازه. وقتی صبحانه درست نمی خورن طبیعیه کل روز یه گرسنگی ملوی همیشگی داشته باشن.
بعد از صبحانه ای که به خاطر من راه انداخته بودند

فرمانده کل سپاه گفت: ما براساس تجربه و منطق آموخته ایم که برای جلوگیری از وقوع جنگ و نه تنها شکست نخوردن بلکه شکست دادن دشمن، راهی جز قوی شدن نداریم.
به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه امروز (یکشنبه ۲۰ بهمن) در آئین رونمایی از موشک رعد ۵۰۰ و نسل جدید پیشران های موشکی و ماهواره برها، با تبریک ایام الله دهه فجر به ملت شریف ایران اسلامی، اظهار کرد: همانگونه که در روزهای گذشته در کلام فرماندهی معظم کل قوا شنیدیم؛ 
روش های شفافیت پوست در منزل
بعلاوه ، یک نکته اضافی برای مراقبت از پوست برای زمانی که وقت کافی برای صرفه جویی در اختیار دارید ، می باشد.کشت روزمره پوست شمابه عنوان یک علاقه مندان به مراقبت از پوست ، چیزی بهتر از نخوردن بعد از یک روز طولانی و لای کردن پوست من نیست. و از آنجا که سلولهای پوستی ما در عصر احیا می شوند ، این زمان اصلی برای تمرکز بر روی ترمیم آن است.
من شخصاً بعد از سالها جوش های نوجوانی پوست مستعد آکنه دارم. برای مقابله با این موضوع ، ر
الکلیسم یا اختلال در مصرف الکل چیست؟ 
مشروبات الکلی با اصطلاحات گوناگونی از جمله سوء مصرف مشروبات الکلی و وابستگی به الکل شناخته شده است. امروزه به این بیماری اختلال در مصرف الکل گفته می شود.
هنگامی اتفاق می افتد که بدن زیاد بنوشید که بدن شما به الکل وابسته یا معتاد شود. وقتی این اتفاق بیفتد ، الکل به مهمترین چیز در زندگی شما تبدیل می شود.
افراد مبتلا به اختلال در مصرف الکل حتی اگر نوشیدن منجر به نوشیدن شود عواقب منفی مانند از دست دادن شغل یا
زانو 16 پلی اتیلن
از زانو 16 پلی اتیلن به منظوره انتقال مسیر در لوله های پلی اتیلن قطره ای و برای جلوگیری از تا نخوردن لوله های پلی اتیلن 16 مورد استفاده قرار می گیرد .این محصول یکی از پر کاربرد ترین انواع اتصالات در آبیاری قطره ای است و باعث ایجاد تغیر مسیر ، تغیر سایز ، آب بندی کامل و اتصال محکم می شود .جنس این محصول از پلی پروپیلن کو پلیمر ساخته شده است .
این نوع اتصالات به شکل فیتینگی نصب می شوند و دارای عمر بالایی می باشند و نیز بسیار راحت و آسا
علل استارت نخوردن خودرو
به گزارش اتو حیدری استارت نخوردن خودرو یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که برای اکثر رانندگان پیش می‌آید. اگر ماشین شما استارت نخورد ، علت های زیادی وجود دارد اما بهتر است برای تصمیم درست از ساده ترین علت ها شروع کنید تا زمان را بیهوده از دست ندهید. با اتو حیدری همراه باشید، تا بیشتر در مورد مشکل استارت نخوردن خودرو صحبت کنیم.
اگر مشکل از استارتر یا اتصالات پشت استارتر باشد هنگام استارت، چراغ های آمپر خاموش یا ضعیف نمی
کفپوش‌های خودرو علاوه بر تأثیری که در زیبایی فضای داخلی خودرو دارند، مانع نفوذ گرد و غبار و زباله‌های مختلف به کف خودرو می‌شوند؛ حتی در صورتی که ضد آب باشند مانعی برای نفوذ مایعات به کف اورجینال خودرو و آسیب دیدن آن نیز هستند. با این تفاسیر یکی از مهم‌ترین لوازمی که می‌توانید برای خودروی خود بخرید یک کفپوش خوب و مناسب است. کفپوش‌ها به سه دسته نمدی، پلاستیکی و سه‌بعدی تقسیم می‌شوند که هرکدام از این‌ها ویژگی‌ها، مزایا و معایب خاص خودشا
زندگیم همیشه با سختیا عجین شده بود مقصر خودم بودم واسه تک تک اتفاقا و مشکلاتم .قبل از این دختری بودم ساده و معصوم و مظلوم ,که حتی خجالت میکشید سرشو بالا بگیره یه جمله ای رو به زبون بیاره یا از حقش دفاع کنه .دختری بودم با ظاهر خوب و باطن پاک .دختری که حتی از صدای شنیدن جنس مخالفش احساس گناه میکرد ولی بعداز ازدواجش اون دختر ساده و معصوم و مظلوم .زیره باره مشکلات دست و پنجه نرم میکرد با کتکها .حرفای ناجور و خیانتها و تنهایی و غربت و اینکه التماسها و

در علم تغذیه اهمیت صبحانه به قدری زیاد است که آن را سرمایه ای برای سلامتی طولانی مدت می دانند. افرادی که به بهانه های مختلف از وعده صبحانه رد می شوند، انتخاب های ناسالم تر برای وعده ناهار دارند. این افراد در طول روز بیشتر غذا می خورند و البته به مواد غذایی چرب و شیرین علاقه پیدا می کنند. شاید این به خاطر باور غلط خیلی از مردم باشد که فکر می کنند چون صبحانه نخورده اند و یا مثلاً از صبح گرسنه بوده اند می توانند در وعده ناهار یا شام هرچه می خواه

وقتی که راه نمی روی ، زمین هم نمی خوری .این " زمین نخوردن " محصول سکون است نه مهارت .
وقتی تصمیم نمی گیری وکاری نمی کنی ، مسلما اشتباه هم نمی کنی ؛ این "اشتباه نکردن" محصول انفعال است نه انتخاب .
خوب بودن به این معنی نیست که درهای تجربه را برخود ببندی و فقط پرهیز کنی ، خوب بودن در انتخاب های صحیح ماست که معنا پیدا کرده و شکل می گیرد .
اشتباه کنید اما آن را مجددا تکرار نکنید ..!!
املای ننوشته غلط هم ندارد .

وقتی که راه نمی روی ، زمین هم نمی خوری .این " زمین نخوردن " محصول سکون است نه مهارت .
وقتی تصمیم نمی گیری وکاری نمی کنی ، مسلما اشتباه هم نمی کنی ؛ این "اشتباه نکردن" محصول انفعال است نه انتخاب .
خوب بودن به این معنی نیست که درهای تجربه را برخود ببندی و فقط پرهیز کنی ، خوب بودن در انتخاب های صحیح ماست که معنا پیدا کرده و شکل می گیرد .
اشتباه کنید اما آن را مجددا تکرار نکنید ..!!
املای ننوشته غلط هم ندارد .
نقد
و بررسی کتاب ملت عشق
11 مورد از مهم ترین نقد های ملت عشق
بیشتر
کتاب بخوانیم وسپس نقد کنیم و با هم به گفتگو بنشینیم.
کتاب
ملت عشق نوشته الیف شافاک است که در سال 2010 به چاپ رسیده است شامل دوبخش است یک
بخش مربوط به دیدار شمس و مولوی است و بخش دیگر در زمانه ای نزیک به ما مربوط به
خانواده ای در سال 2008 است.
کتاب«ملت عشق»همانندبعضی دیگر از کتاب ها و رمان های عاشقانه ،اشتباهات
زیادی دارد و مثل بعضی آدما بیجا و اغراق شده  تبلیغ شده است ومانند دسته ای از
آیا روزه برای بدن مفید است ؟

به معنای روزه روز جایگزین برای جلوگیری از غذا به مدت 36 ساعت. آیا این سالم است؟
محققان بیشتر می دانند که چگونه روزه دوره ای می تواند بر سلامتی شما تأثیر بگذارد. روزه متناوب رو به افزایش است ، اما محققان هنوز در تلاشند تا بفهمند چگونه می تواند بر سلامتی شما تأثیر بگذارد.یک مطالعه جدید با تمرکز بر روزه های روز جایگزین نشان داد که می تواند به کاهش چربی شکم و نشانگرهای زیستی مرتبط با التهاب کمک کند.اما کارشناسان خاطر
امروز بر خلاف هر روز صبح صبحونه نخوردم با خودم گفتم حالا یه چیزی می خورم دیگه ..
ساعت 10 این اینا بود که یکم انگور خوردم .
ساعت 11 دیدم یه کم حال ندارم گفتم شاید به خاطر گرسنگی باشه می خواستم از این شکلات ژله ایا بخورم بعد گفتم ولش کن الکی قند مصنوعی به خورد خودت نده چیزی نمونده تا ناهار ..
سرکار بودم و شلوووغ ..
یه خانمه وسط صحبت جدی من یهو گفت صداتم قشنگه .. من :||||||  
اگه منو تو اون لحظه می دید هییچ وقت همچین حرفی نمی زدا تازه از ترس سکته هم می کرد :)
ال
چند نوع غذاساز داریم ؟
غذا ساز ها دارای سه سایز متفاوت هستند . کوچک ، متوسط و بزرگ اندازه های دستگاه های موجود در بازار هستند . در گذر از کوچکی و بزرگی توجه شود که همه ی آن ها وظیفه های مشخص و کار های یکسانی را برای شما انجام می دهند . همچنین هر کدام از آن ها داری قطعات جانبی مانند دو تا مخزن و دو تا در پوش و تیغه ای مربوط به خرد کردن و رنده کردن می باشند . دقت شود موتور بعضی از غذا ساز ها به 9 کیلوگرم هم می رسد . چرا که این سنگینی به دلیل تکون نخوردن د
از خوردن مواد غذایى محرک باید پرهیز کرد مانند:خرماپیازفلفل و ادویه جاتتخم مرغگوشت قرمزغذاهاى پرچربمیگوکاکائوزعفرانسیرنارگیلانجیربهارنارنجموزو هر غذا یا خوراکی که طبع گرم دارد البته فراموش نشود؛ مقصود نخوردن همیشگی نیست، بلکه کم خوردن و در حد ضرورت خوردن اینگونه خوراکی ها می باشد.
خوردن مواد غذایی سرد از جمله سویق جو و گندم و عرق کاسنی و.... توصیه میشود.
دارویی از طب اسلامی می باشد که کاهنده گرمای درون بدن و میل جنسی می باشد که ان شاءالله
چرا باید صبحانه بخوریم؟ حتما شما هم شنیده‎اید که می‎گویند صبحانه‎ات را خودت بخور! اما واقعا چرا اولین وعده غذایی اینقدر اهمیت دارد؟
صبحانه اولین وعده غذایی مهم روزانه است و چشم‌پوشی از آن در طولانی‌مدت آسیب‌های جدی به سلامت بدن وارد می کند. در حقیقت شتاب زندگی مدرن باعث شده است که همیشه وقت کم بیاوریم. در این بین خیلی‌ها برای جبران کمبود وقت قید صبحانه را می‌زنند و احتمالا با نوشیدن یک چای از خانه بیرون می‌روند، بدون اینکه عواقب خ
اصلا ذات روزه، «تقوا»ست.
همه ی عبادات، یه کاری «انجام دادنه» ولی روزه یه کاری «انجام ندادنه»
خداوند هم تو قرآن فلسفه ی روزه رو تقوا ذکر کرده.
و همین انجام ندادنه که روح آدم رو بزرگ میکنه
همین که شاعر والا قدر فرموده:
وقتی ای دل به گیسوی پریشون میرسی خودتو نگه دار!
«خودتو نگهدار» در اینجا به معنای همون تقواست!!! (دیگه شرمنده، وسع شاعر در معرفی تقوا همین بوده!)
یه نمونه ی دیگه اش، میشه به قورمه سبزی های مونده از سحر اشاره نمود!
تصورکن سرظهر از خو
کاهش وزن با کم کردن میزان غذا همواره از جدی‌ترین راهکارهای کاهش وزن بوده که در اغلب موارد افراد بدون کمک از انواع روش‌های رژیم لاغری از آن استفاده می‌نمایند‌. آنچه مسلم است حذف کامل وعده‌های غذایی و یا خوردن یا نخوردن برخی از مواد غذایی درست نبوده و مورد تائید پزشکان نیست. در این راه پیشنهاد می‌شود که با ازدیاد وعده‌های غذایی و کاهش حجم و کالری آن‌ها به همراه ورزش وزن اضافی را به طور آهسته کاهش داد که میان‌وعده‌ها نقش مهمی در برانگیخت
سلام 
دوستان می خواستم راجع نحوه برخورد با پسری که بهش علاقه ی خاصی ندارید رو بیان کنید، من چطور باید با احترام و بدون دلخوری با ایشون برخورد بکنم تا سرد بشن، با رفتارم هر چقدر که لازم بود بهشون نشون دادم که تمایلی ندارم ولی ایشون سماجت خاصی دارن، نیت شون رو هم نمی دونم دوستی یا چیز دگه ای هستش، من جایی میرم که نمی خوام کسی متوجه ایشون بشن ولی ایشون خیلی بی تربیت و پر رو هستن که علنا خودشون رو نشون میدن.
قبلا برام مهم نبود ولی الان چون قصد ازدو
اصول نگهداری و پرورش و پروار گوسفند / اورجینال
پرواربندی یکی از روشهای اساسی برای
جلو گیری از کاهش تولیدات گوشت قرمز محسوب میشود و در این حرفه علاوه بر جلو گیری
از ضایعات پنهانی و صرف علوفه نا متعادل ، با زمانی کوتاه دام بنا به استعداد به
وزن مطلوب و قابل قبول رسیده و ضمن جلو گیری از کشتار زود هنگام دام ما مقادیر
قابل توجهی گوشت قرمز استحصال خواهیم نمود و علاوه بر گوشت قرمز ، سایر محصولات
جانبی نیز بدست خواهد آمد که هر کدام دارای ارزش قابل تو
برنامه غذایی برای پوست زیبا

دکتر کالمن متخصص تغذیه از مرکز تحقیقات میامی با تاکید بر اینکه خوردن و یا نخوردن بعضی مواد غذایی می تواند بر مو و پوست افراد تاثیر داشته باشد می گوید:تحقیقات ما روی افرادی که دچار ریزش مو شده اند نشان داده است که فقر غذایی و عدم رعایت تعادل و تنوع در رژیم غذایی آنها موجب شده است که چنین ظاهری پیدا کنند.

به گفته وی اغلب افرادی که دچار بی اشتهایی عصبی وپرخوری عصبی هستندعلاوه بر سایر علائم فیزیولوژیکی دچار ری
چند روز پیش مشغول تماشای کلیپی از سایت TED بودم. سخنرانِ مجلس :| در مورد تحقیقی حرف می‌زد که 75 سال به درازا کشیده، تحقیقی بر روی انسان‌ها جهت رسیدن به این سوال که چه چیزی باعث می‌شود که انسان‌ها احساس خوشبختی کنند؟ این تحقیق توسط 4 نسل از محققین صورت گرفته و همچنان هم ادامه دارد.
در نظرسنجی‌ای که امسال از جوانان شده بود 80 درصد ثروت را هدف خود و باعث خوشبختی بیان کرده بودند و 50 درصد مابقی هم شهرت. اما هیچ یک از این‌ها علت خوشبختی افرادِ این آزم
اگر بخواهیم لیستی تشکیل دهیم و از 7 دروغ درباره چربی سوزی صحبت کنیم؛ به نظر شما کاندیدای این لیست چه دروغ‌هایی هستند؟
تا به امروز در مطلب پرطرفدار رژیم لاغری نکات و توصیه‌های طلایی زیادی برای شما آورده‌ایم اما شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که تاکنون نکته‌های دروغ و اشتباه بسیاری در رابطه با چربی سوزی و کاهش وزن شنیده باشید.
با اتکا به این توصیه های مهمل و بیهوده انتظار داشتید که به راحتی لاغر شوید اما به هدفتان نرسیده و پس از تلاش ها
زالو طبی چیست و چه کاربردهایی دارد؟
شاید برای شما هم سوال باشد که زالو طبی چیست و چه کاربردهایی دارد؟از گذشته‌های دور و از پزشکان حاذق مانند لقمان حکیم و ابن سینا نقل شده است که استفاده از علق یا همان زالوی طبی می تواند کمک بسیار بزرگی در درمان و یا پیشگیری و یا کنترل بسیاری از بیماری ها و مشکلات پوستی و عروقی نماید.
اما سوال اینجاست که زالوی طبی چیست و چطور می توان به آن اطمینان کرد خوشبختانه زالوی طبی اگر از نژاد مطلوبی باشد هیچ گونه ضرر و ز
دیشب عروسی دعوت بودیم و خیلی بهمون خوش گذشت.
یک ساعت قبل از رفتن،با خونسردی نشستم موهامو صاف کردم،لاک زدم.یه لباس صورتی خیلی خوشگل و خوش رنگ پوشیدم،یه آرایش خیلی خیلی کم و محوی کردم (چون از قیافه و چهره خودم واقعا خوشم میاد و حیفم میاد نچرال بیوتیمو با آرایش خراب کنم،خودشیفته هم خودتونید)یه گل سر خیلی قشنگ زدم به موهام و تمام...
اونوقت ملت(چند تا از خانومهای فامیل)از ساعت پنج عصر رفته بودن آرایشگاه،تا ساعت نه شب.برای دو سه ساعت مراسم،چهار ساع
نقد
و بررسی کتاب ملت عشق

11 مورد از مهم ترین نقد های ملت عشق
بیشتر
کتاب بخوانیم وسپس نقد کنیم و با هم به گفتگو بنشینیم.
کتاب
ملت عشق نوشته الیف شافاک است که در سال 2010 به چاپ رسیده است شامل دوبخش است یک
بخش مربوط به دیدار شمس و مولوی است و بخش دیگر در زمانه ای نزیک به ما مربوط به
خانواده ای در سال 2008 است.
کتاب«ملت عشق»همانندبعضی دیگر از کتاب ها و رمان های عاشقانه ،اشتباهات
زیادی دارد و مثل بعضی آدما بیجا و اغراق شده  تبلیغ شده است ومانند دسته ای ا

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

مضرات نخوردن صبحانه❗️

⇠    چاقی
⇠    لرزش دست
⇠    بوی بد دهان
⇠    کاهش حافظه
⇠    کاهش قند خون
⇠    افزایش ضربان قلب
⇠    
من هی میخوام تو ماه رمضون گناه نکنم، غیبت نکنم اما نمیذارن! بابا به پیر به پیغمبر ما دخترا دیوونه نیستیم و با پسرا هیچ مشکلی نداریم، اونان که ما رو دیوونه میکنن! ملت روانی ان بخدا! 
اومدم خونه مامان میگه یکی واسه امر خیر زنگ زده بود... میپرسم چی کاره س؟ میگه نظامیه... با اینکه دل خوشی از این نظامی ها ندارم (بخاطر یه خواستگار سمج) اما باز دلم قنج (غنج؟!) میره واسه این شغل (عرق ملی)! گفتم بگو حتما بیان :) چند ساعت بعدش که نشسته بودیم تلفن زنگ زد! اونا کا
کماکان از اثار قرص اهن نخوردن در ایام درگیری سفر خون به مغزم نمیرسه و چشمام نیمه بازه در کل روز...
امروز دیدم توی گروه دختر دانمارکی غده خبر داده بود که داره از اینجا میره برای شروع ترم بعد و استاد دانشگاه کلرادو شده....
این دختره به ۵ زبان میتونه صحبت کنه و از من یه سال کوچیکتره...
اما خوب دانمارک دنیا اومده خیلی شیک دنیا رو چرخیده و ارشد هم نداشتن و دکتراشون هم کوتاه بوده و خودشم حتما درسخون و باهوش بوده و جای قرتی بازی تلاش کرده...
اون سه تا استا
راه اصولی افزایش وزن و بهترین رژیم چاقی
راهکارهای مناسبی برای افزایش وزن و حجم دادن به برخی عضلات بدن وجود دارد. مهمترین و اصولی ترین راه پیروی از یک رژیم پر کربوهیدرات است. در کنار افرادی که برای لاغر شدن و کاهش وزن در حال تلاش هستند، افرادی وجود دارند که برای افزایش وزن حتی 1 کیلوگرمی سعی و تلاش زیادی را پیش می‌گیرند. البته قبل از دانستن علت اینکه بالا بردن وزن با مشکل مواجه می‌شود، برخی افراد بر این باورند که کار ساده ای است و می‌توان خور
درخت توت از تیره گزنه ها است. این درخت بومی کشور چین بوده و در قرنها پیش به قاره اروپا، امریکا و به خصوص کشور ایران راه یافت. زمان یا روند انتقال یا گسترش کاشت و بهره برداری از این درخت در ایران چندان مشخص نیست. شاید با وجود جاده ابریشم، و ارزش پارچه های ابریشمی و تبادلات فرهنگی و مهارتی و با توجه به این که کرم ابریشم ( تار های ابریشم حاصل تنیدن مایعی از این کردم به دور خودش است که جسمی دوکی شکل را تشکیل می دهد.) همچون مثل همه موجودات برای زنده ما
رژیم لاغری ، ویژگی آن نسبت به سایر روش های لاغری
رژیم لاغری در بسیاری از جوامع، یکی از راه های پرطرفدار برای لاغر شدن محسوب میشود. این امر به این دلیل است که رژیم گرفته نسبت به راه های دیگر لاغری مانند لیپوساکشن، استفاده از قرص های لاغری و ورزش کردن، راحت تر به نظر می آید.
اگر هزینه متخصص تغذیه را با هزینه دیگر راه های لاغری مقایسه کنید، میبینید که رژیم لاغری هزینه کمتری هم دارد. بنابراین بسیاری از کسانی که اضافه وزن دارند و از اندام خودشان را
الان یه چندروز میشه که معده درد گرفتم که داره منو ب*گا میده...
درد وحشتناکیه..چند شب پیش ازبس میزان دردش زیاد بود و نتونستم کنترلش کنم مجبور شدم به بیمارستان برم
تو طول این زمان وقتی این خانوم(مامان:-|)فهمید که معده درد شدم شروع کرد به غر زدن و رو اعصاب رفتن..
که آره تو از بس سالاد خوردی اینطور شدی(فقط یکبار تو طول این ماه  رمضون سالاد خوردم)حرفی نزدم و وقتی
دید سکوت کردم باز شروع کرد که آره ازبس سر این کامپیوتری و دولا میشی اینطوری شدی!!
هنگ کردمم..
بواسیر یا هموروئید در نتیجه نشستن های طولانی مدت و زور زدن هنگام اجابت مزاج و یبوست ایجاد می شود.

اگر شغل شما به گونه ای است که چند ساعت در روز می نشینید و در طول روز تحرک کافی ندارید در معرض ابتلا به این عارضه می باشید و خواندن این مقاله به شما توصیه می شود.با ورود به دنیای جدید و گذر از دوره سنتی به صنعتی، سبک و شیوه زندگی ما نیز تغییر کرده است. دیگر برای انجام بسیاری از کارها نیازی به رفت و آمد و تحرک داشتن نیست مثلاً در گذشته برای پرداخت قب
هیچوقت توی زندگیم اینقدر درگیر خودم نبودم که این چند ماه...
یه متر گرفتم دستم هر جا که میرم، هرکاری که میکنم، هر حرفی که میزنم و حتی هرچیزی که بهش فکر میکنم رو با این متر اینقدر بالا پایین میکنم تا بالاخره حال عمومی روحیم به سمت چروکیدگی پیش بره...
دلیلش میدونم چیه، دلیل متر به دست شدنم رو، ولی نمیدونم دلیل حالات و جوابایی که میگیرم و واکنش هایی که نشون میدم چیه!!
دلیل متر میدونین چیه؟ تفاوتم با ادمهای محیط اطرافم... آقا کلا رسیده به جایی به مدل د

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها